| تشریفات مجالس و خدمات مجالس پازل

نوشته شده توسط: تشریفات مجالس پازل
2 سال قبل
579 بازدید
0

این که در تشریفات عروسی دیگران به عنوان مهمان، چند بار شرکت کرده اید و یا حتی به عنوان ساقدوش و نزدیک ترین مهمانان بوده اید در تجربه کسب کردن شما برای برگزاری تشریفات عروسی کمکی به شما نخواهد کرد.
مراسم عروسی خودتان چیز دیگری است…! و خیلی از حس ها و هیجانات و استرس ها و خیلی مسائل دیگر را فقط میتوانید در مراسم عروسی خودتان تجربه کنید و چیزی نیست که در جشن عروسی دیگران آن را تجربه کرده باشید حتی مجلس عروسی نزدیک ترین افراد به شما.
ولی حقیقت این است که شما باید یک سری از مسائلی، که کمتر کسی قبل از برگزاری تشریفات عروسیتان به شما گوش زد میکند، را بدانید؛ بعضی از احساسات، مشکلات پیش بینی نشده و مسائلی دیگر. با آگاهی به این مطالب شما میتوانید از مراسم عروسی تان بیشتر لذت ببرید.
تشریفات مجالس پازل در این مقاله نکاتی بسیار کارآمد و مهم را درمورد مسائلی که کمتر کسی به شما خواهد گفت، را به شما ارائه خواهد داد. پس با تشریفات پازل همراه باشید.
– خستگی احتمالی
به احتمال زیاد شب قبل از برگزاری تشریفات عروسیتان خوب نخوابیده باشید. شب قبل از مراسم عروسی تان، اگر میتوانید از کسی بخواهید ماساژ ریلکسی به شما بدهد و به مراکز ماساژ بروید، حمام کنید، خوب است دم نوش های آرام بخشی مانند گل گاو بنوشید و یا قبل از خوابتان شیر گرم بخورید.
تمام این کارها باعث میشود که خواب راحت داشته باشید تا برای روز مراسم عروسی تان آماده باشید و بین روز احساس خستگی نکنید.
– جشن عروسی بهترین بخش است.
جشن عروسی مراسمی فوق العاده و شگفت انگیز است چراکه تمام اتفاقاتی که در تشریفات عروسی شما رخ میدهد، لحظات ویژه ای در زندگیتان خلق خواهند کرد که همیشه در یاد و خاطرتان باقی خواهد ماند.
همه دوستان و خانواده و عزیزانی که در مراسم عروسیتان حضور دارند را با همه انرژی مثبت و شوقی که دارید بغل کنید، با این کار تمام این احساسات را به عزیزانتان انتقال میدهید.

– ممکن است همه برنامه ریزی هاتون طبق روال و خواسته شما پیش نرود.
در روز عروسی تان ممکن است تغییراتی بوجود بیاید که هر چقدر هم شما و یا ساقدوش ها و خانواده و تیم تشریفاتی شما برنامه ریزی و کمک کند ممکن است با آن روبرو شوید.در مواجهه با چنین تغییرات و مشکلاتی خونسرد باشید و این را بدانید که شما و آنهایی که به کمکتان آمده اند همه تلاش های خود را کرده اید. این انتظار را نداشته باشید همه چیز فوق العاده پیش برود چرا که این انتظار باعث میشود در مواجهه با مشکل و تغییر به هم بریزید. * این را به خاطر داشته باشید که مراسم عروسیتان بهترین خاطرات زندگیتان را رقم خواهد زد پس کمی بیخیال باشید و از این لحظات تکرار نشدنی زندگیتان لذت ببرید.
– استرس زیاد قبل از ورود به مراسم عروسی
بالاترین میزان استرس را زمانی تجربه خواهید کرد که دقایقی قبل از ورود به مجلس عروسی یا عقدتان هستید. لحظاتی که میخواهید خاطره ای به یاد ماندنی از مراسم زیبای خود در ذهن دوستان تمام مهمانانتان بسازید.
نفس های عمیق در این لحظات و همچنین عشق دادن به همسرتان از استرس این لحظات کم خواهد کرد.
از قبل به لحظه ورودتان فکر کنید که چطور باشید و حتما در هر شرایطی لبخند بزنید این خود کمک فراوانی خواهد کرد.

– سورپرایز شدن احتمالی شما
شاید در مراسم عروسیتان لحظاتی را تجربه کنید که اصلاً انتظار آن را نداشتید. مثلا شاید سورپرایزی از طرف همسرتان و یا اقوامتان و حتی دیدن دوستی که فکرش هم نمیکردید در روز عروسی تان بیاید.
این ها همه لحظات نابی است که امیدوارم برای همه شما پیش بیاید!

– حمایت و عشق خانواده و عزیزانتان
این جشن عروسی مراسمی است که برای شما برگزار میشود و همه مهمانانتان از راه دور و نزدیک برای شریک شدن در شادی شما در این شب به مراسمتان آمده اند و شما از حمایت و شادی تک تک مهمانانتان شگفت زده خواهید شد.
این را نیز بدانید که ممکن است همین عزیزانی که برای شما به مراسم عروسیتان آمده اند شاید بخواهند با شما صحبت کنند و یا عکس بیندازند و لحظاتی را با شما سپری کند که شاید در لحظه خوردن شما باشد. با صبر و حوصله و با اشتیاق همراهیشان کنید حتی اگر وقت شام خوردن پیدا نکنید!این احترام به مهمانانتان و قدردانی از آنها است باعث لذت بیشتر آنان خواهد شد و در یادشان ماندگار خواهد شد.

گریه در مراسم عروسیتان
این نکته بر کسی پوشیده نیست که در شب عروسی، عروس ها گریه میکنند زیرا جدایی از والدین و خانواده برایشان کمی دردآور است که غالبا این اشک ها با اشک خانواده نیز همراه خواهد بود…
پس آماده باشید و حتی برای این موضوع نیز حتما چاره ای بیندیشید که این اشک های احساسی، نکند باعث خراب شدن آرایشتان در بقیه مراسم شود. پس از آرایشگرتان در سالن آرایش عروس این اطمینان را کسب کنید که آرایش تان ضد آب برایتان استفاده کند. و همینطور کنار خود حتما دستمال کاغذی داشته باشید که اشکهایتان را پاک کنید.

-خندیدن زیاد باعث خراب شدن آرایشتان نشود!

در تشریفات مراسم عروسی از اول تا آخر شما مشغول خندیدن هستید، در آتلیه عکاسی در باغ عروسی، در فیلم برداری عروسی تان و در تالار عروسیتان در کنار مهمانانتان پیوسته باید بخندید.
ولی این که آرایشتان به هم نخورد نباید شما را از خندیدن دور کند. اگر آرایشگاه عروسیتان خوب باشد و آرایشگری خوب کار آرایش شما را انجام بدهد، آرایش شما آسیبی کمتری خواهد دید.
شما برقصید و بخندید و شاد باشید…!

– یک زمان کوتاه برای تنهایی شما
این امکان در روز عروسی تان وجود دارد که به دلیل غلبه احساسات بر شما، بخواهید چند لحظه تنها باشید و یا همراه با همسرتان تنها، لحظاتی را سپری کنید که این لحظه خیلی عاشقانه خواهد بود و در خاطرتان خواهد ماند.

توصیه ما به شما این است که در همه حال خونسرد باشید و از تمام لحظات تکرار نشدنی و ناب عروسیتان لذت ببرید.
هر اتفاقی هم افتاد به فال نیک بگیرید.
در پی مدیریت روند کارهای عروسی نباشید، نخواهید به تنهایی همه کارها را پیش ببرید و این کارها را به خانواده ها و عزیزانتان بسپارید و خودتان سعی کنید نهایت استفاده از جشن را ببرید.

تشریفات مجالس پازل ارائه دهنده بهترین تشریفات عروسی و بهترین خدمات مجالس، آرزوی بهترین شب را برای مراسم عروسی تان دارد.

0
برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

۱ دیدگاه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.