کترینگ عروسی | کترینگ عروسی پازل | تشریفات مجالس | تشریفات عروسی

نوشته شده توسط: تشریفات مجالس پازل
3 سال قبل
1830 بازدید
0

کترینگ عروسی پازل ارائه دهنده کلیه خدمات جشن عروسی و جشن تولد و مراسم عقد و همچنین همایش ها و سمینار ها طبق جدیدترین متدهای روز دنیا و زیر نظر کارشناس دیزاین مراسم.

تشریفات مجالس پازل دارای کترینگ اختصاصی و کاملاٌ  صنعتی میباشد که برای ارتقاء کیفیت کار خود سیستم HACCP (تجزیه و تحلیل خطر و کنترل نقاط بحرانی) را در کترینگ خود پیاده سازی نموده و این مجموعه برای رضایتمندی بیشتر مشتری و سرو گرم غذا از گرمکن های مخصوص حمل غذا استفاده میکند که باعث گرم ماندن غذا، حفط کیفیت غذا و مرتب ماندن تزئینات غذا میشود. کترینگ تشریفات مجالس، کترینگ عروسی و خدمات مجالس عروسی پازل قادر به پخت روزانه 2000 پرس غدا با بهترین متریال و مواد غذایی و بالاترین کیفیت می باشد.

یکی از مهمترین خدمات مراسم عروسی، کترینگ عروسی می باشد و خدمات زیر جزء سرویسهای خدمات مجالس و تشریفات مجالس پازل می باشد:

تهیه ظروف شیک پذیرایی، تهیه و چیدمان میزها با اندازه متفاوت، تهیه و چیدمان صندلی ها با روکش های متنوع بسته به دیزاین محیط و تهیه تمامی امکانات مورد نیاز مراسم
– به خدمتگیری مهمانداران مجرب و تحصیلکرده خانم و آقا به همراه سر مهماندار متخصص تشریفات
– تهیه میوه های مرغوب و متنوع فصل به صورت پوست نکنده یا کوکتل بنا به درخواست مشتری به همراه دیزاین بار میوه
– تهیه شیرینی و کیک مراسم از بهترین قنادی ها، بصورت کاملاً بهداشتی طبق انتخاب مشتری

ما با افتخار اعلام میکنیم برای تمامی مراسم ها بهترین و باکیفیت ترین تجهیزات لازم را بکار برده و یک کترینگ عروسی فوق العاده ویژه برای شما به ارمغان می آوریم

چیدمان میز شام

میز شام

کترینگ عروسی پازل

تهیه غذا برای مراسم

برای سفارش کترینگ عروسی با شماره تماس های ذیل در ارتباط باشید: 

مهام : 09121404496

فراهانی : 09121401273

0
برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , ,

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.