کاملترین نکات درباره کفش عروسی | تشریفات مجالس و خدمات مجالس پازل

نوشته شده توسط: تشریفات مجالس پازل
2 سال قبل
632 بازدید
0

در تشریفات مجالس عروسی یکی بعد از لباس عروس، کفش عروسی از میزان اهمیت بالایی برخوردار است. چرا که اگر کفش عروسیتان مناسب نباشد، در مراسم عروسیتان احساس راحتی نخواهید کرد.
پس در انتخاب کفش عروسی باید دقت ویژه ای داشته باشید.
و همینطور اهمیت دادن به ظاهر کفش عروسیتان نیز به جذابیت شما نیز اضافه خواهد کرد.
تشریفات مجالس پازل در این مقاله مطالبی به شما ارائه خواهد کرد که به شما در انتخاب کفش مناسبی که در مراسم عروسیتان راحتی خواهد بخشید و همچنین در انتخاب ظاهری مناسب کفش عروسی نیز کمک خواهد کرد.

نکاتی برای راحتی پاهایتان در روز عروسی

نکته ای که بهتر است آن را رعایت کنید این است که سعی کنید یک روز قبل از عروسی کفش عروسیتان را بپوشید که کفشتان از خشکی در آمده و جا باز کند و پاهایتان به اندازه و مدل کفشتان عادت کند؛  اگر بتوانید لباس عروستان را به همراه کفشتان روز قبل از عروسیتان بپوشید و با آن تمرین راه رفتن و رقصیدن بکنید که این کار در روز عروسی خیلی به شما کمک خواهد کرد و احساس راحتی بیشتری خواهید کرد.چرا که مدت زیادی با لباس حجیم و پف دار و یا خیلی تنگ و بلند به همراه کفش مجلسی حتما کار سختی خواهد بود.

اگر احساس کردید کفشتان تنگ است….

اگر شب قبل از عروسی همانطور که در بالا پیشنهاد کردیم کفش های تان را پوشیدید و احساس کردید به پاهای تان کمی تنگ است، چند صفحه روزنامه را با آب لیمو خیسانده و مچاله کرده در کفش فرو کنید و بگذارید تا صبح در کفش بماند. این کار باعث میشود کفش شما کمی باز تر شود و در نتیجه پاهایتان راحت تر شوند.
برای انتخاب کفش عروسی به محل برگزاری تشریفات عروسی تان دقت کنید.
کفش هایی که پاشنه های بلند و باریک دارند برای کسانی که تشریفات عروسی شان در در باغ برگزار می شود انتخاب خوبی نمیباشد. چرا که به علت وجود سنگ ریزه، چمن و خاک  در باغ عروسی، ممکن است پاشنه ها در این ها گیر کرده و باعث خرابی کفش های عروس شود و همچنین در راه رفتن او اختلال بوجود می آورد
در صورتی که محل برگزاری عروسی شما دارای سالنی با کف سرامیک و یا سنگ است که احتمال سر خوردن وجود دارد و یا این که در فصل زمستان و برف عروسی میکنید حتما کفشی را تهیه کنید که عاج دار باشد و یا کفش مورد پسندتان را به کفاش بدهید تا زیر آن را عاج بزند که مبادا سر بخورید.
عروسی 4 - کاملترین نکات درباره کفش عروسی

برای آنها که کفش های راحتی برای عروسیشان نمیپسندند!

اگر دوست دارید که کفش های زیبا و پاشنه دار بپوشید تشریفات مجالس پازل به شما این پیشنهاد را میکند که برای راحت بودن هنگام رقص و راه رفتن در باغ عروسی یا سالن عروسی یک جفت کفش راحتی سفید و زیبا انتخاب کنید که پاشنه کوتاه داشته باشد و همچنین راحت باشد و در هنگام عکاسی در آتلیه عکاسی و یا باغ عروسی و هنگام خوشامد گویی به مهمانان، یک جفت کفش زیبا که مورد پسندتان است را کنار بگذارید.

نه به کفش پاشنه خیلی بلند برای عروس خانم!

بعضی از عروس خانم ها به علت اختلاف قد زیادی که با همسرشان دارند به سمت این میروند که کفش های با پاشنه خیلی بلند بپوشند که این اختلاف قد نمایان نشود ولی این را باید بدانند که در تشریفات عروسی کفش های با پاشنه های خیلی بلند یا ده سانتی و یا با پاشنه های خیلی ظریف مناسب عروس نخواهند بود. چرا که پوشیدن این کفش ها هم راه رفتن عروس خانم را غیر عادی نشان میدهد و همچنین باعث میشود عروس خانم در هنگام راه رفتن تعادل نداشته باشد و احتمال دارد که او زمین بخورد.
باید به این عده از عروس خانم ها باید گفت که اختلاف قد داشتن با همسرتان بهتر از این است که خدایی ناکرده زمین بخورید.
همانطور که پیشنهاد کردیم اگر دوست دارید به هر دلیلی در روز عروسیتان کفش پاشنه بلند داشته باشید  بهترین کار این است که آن را فقط برای عکاسی در آتلیه و باغ عروسی بپوشید و برای مراسم عروسی تان در سالن و تالار عروسی و یا باغ عروسی یک کفش مناسب  با پاشنه مناسب انتخاب کنید.
1کفش عروسی  - کاملترین نکات درباره کفش عروسی

نکاتی در رابطه با ظاهر کفش عروسی

این خیلی زیبا خواهد بود که کفش عروسیتان با لباس عروستان هماهنگ باشد. برای این کار میتوانید این نکات را رعایت کنید:
– برای هماهنگی  لباس عروس ساتن، از کفش ساتن استفاده کنید.
–  با لباس عروس گیپور میتوانید از همان گیپور روی کفش تان استفاده کنید.
– در صورتی که لبه تور سرتان روبان دوزی دارد میتوانید از کفش روبان دار استفاده کنید
– برای کسانی که روی لباسشان شکوفه دارد این خیلی زیبا میشود که روی کفش شان شکوفه بزنید.
* برای کسانی که کفش که مدنظرشان است پیدا نیمکنند که با لباس عروسشان هماهنگ باشد این پیشنهاد را میکنیم که در صورت داشتن مقداری از پارچه لباس عروسشانش، آن را به همراه مدلی که میخواهند به کفاش ماهری داده و سفارش دهند ولی باید در این صورت دقت کنید که این کار را چند هفته قبل از عروسیتان انجام دهید که بدقولی احتمالی کار را خراب نکند.

نکته ای در هنگام خرید کفش عروسی

زمانی که میخواهید کفش عروسیتان را بخرید در صورت داشتن تکه ای از پارچه ی لباس عروستان میتوانید آن همراه خود داشته باشید درغیر این صورت میتوانید عکسی کاملا واضح که رنگ واقعی لباس را نشان میدهد داشته باشید که بتوانید رنگ کفش و لباس را با هم مطابقت دهید.
به این دلیل میگوییم عکس با وضوح رنگی بالا داشته باشید که رنگ های نباتی و شیری و سفید خیلی به هم نزدیک هستند و فقط وقتی در کنار هم قرار میگیرند قابل تشخیص اند که این موضوع احتمال اشتباه شما را در انتخاب رنگ بیشتر میکند.

برای هماهنگی کفش با لباس عروس فانتزی

در صورتی که لباس عروس تان فانتزی و کوتاه است به دنبال کفش خاص و فانتزی باشید که با لباس تان هماهنگی جذابی پیدا کند.
عروسی 3 - کاملترین نکات درباره کفش عروسی
برای لباس عروس های کوتاه انتخاب کفش هایی که بندهای بلند دارند که به شکل ضربدری روی ساق پا بسته می شوند، خیلی خاص و جذاب خواهد بود.
در صورتی که لباس عروسیتان کوتاه است…
در صورتی که قد لباس عروستان به گونه ای است که که کفش عروسیتان معلوم خواهد شد پس در انتخاب کفشتان باید دقت ویژه تری داشته باشید و اگر هم میخواهید کفش راحتی انتخاب کنید باید به زیبایی آن نیز دقت کنید.

0
برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.