نکات جالبی که باید درباره مهمانداران تشریفات مجالس بدانید | تشریفات مجالس و خدمات مجالس پازل

نوشته شده توسط: تشریفات مجالس پازل
3 سال قبل
2165 بازدید
0

از موارد خدمات مجالسی که در تشریفات مجالس و باغ تالار ها به مشتریان خود ارائه میشود، مهماندارانی است که برای پذیرایی و سرویس رساندن به مهمانان در باغ تالار ها باید حضور داشته باشند. یکی از موارد ویژه و مهمی که باعث آسایش مهمانانتان در تشریفات عروسی کیفیت پذیرایی و سرویس رساندن مهمانداران است. اگر این مهمانداران وظایف خود را به طور کامل بدانند و طرز برخورد و دیگر نکاتی که در زیر شرح خواهیم داد را رعایت کنند شما بدون هیچ استرسی میتوانید تشریفات عروسیتان را جشن بگیرید و خیالتان راحت باشد که مراسم عروسیتان با نظم کامل و برنامه در حال برگزاری است.
باغ تالارها غالباً تیم های از مهمانداران آقا و خانم دارند. همانطور که گفتیم مهمانداران وظایفی دارند و نکاتی را باید رعایت کنند تا در پذیرایی و سرویس رسانی تشریفات عروسی

به مشکلی برنخورید، که ما در این مقاله میخواهیم این نکات را بررسی کنیم. پس با تشریفات مجالس پازل همراه باشید:

تشریفات مجالس پازل با ارائه بهترین و حرفه ای ترین خدمات مجالس مهمانداری در برگزاری هرچه باشکوه تر مجالستان، آماده خدمت رسانی است.

مهمانداران تشریفات مجالس باید به این نکات توجه کنند: 

+ آشنایی کامل با نحوه پذیرایی از مهمانان 
+ رعایت بهداشت فردی و عمومی 
+ کسب اطلاع ازغذای روز مجالس

+ مشورت با سرآشپز تشریفات مجالس درخصوص منو وغذای مجالس

+ آماده سازی سالن عروسی 

+ بازدید از وضع ظاهری خود و مهمانداران تحت امر خود

+ بازدید نهایی قبل از ورود مهمانان

+ توانایی مدیریت زمان و مکان 
+ مشورت با سرپرست تشریفات مجالس درخصوص کسب اطلاع از تعداد مهمانان

ویژگی هایی که باید یک مهماندار خوب آنها را داشته باشد:

+ برخورداری از آراستگی وضع ظاهر و پوششی شیک
+ برخورد خوش و آرام و باحوصله و خونسردانه با مهمانان
+ انضباط و وقت شناسی 
+ سلیقه خوب 
+  رازنگهداری و امین بودن ودرستکاری و چشم پاک

نکاتی که برای انتخاب تعداد مهماندارانتان در تشریفات عروسی باید به آنها توجه کنید:

این نکته را نیز توجه کنید که تعداد مهمانداران باید به گونه ای باشد که به خوبی به مهمانانتان سرویس رسانی شود.البته در انتخاب تعداد مهمامانداران باید به منوی پذیرایی از مهمانان در تشریفات عروسی توجه شود. واضح است که هرچقدر منوی پذیرایی از مهمانانتان سنگین تر باشد باید تعداد مهمانان بیشتر باشد و بالعکس. 
بعضی از تشریفات مجالس برای پذیرایی از مهمانان بارهای مختلفی دارند که به صورت سلف سرویس ازمهمانان پذیرایی میشود و مهمانداران سر میز مهمانان عروسی حاضر نمیشوند.
کافی شاب ها، قهوه خانه ها نیز از دیگر خدمات مجالس است که برخی از تشریفات مجالس این خدمات مجالس را ارائه میدهند.
پس در انتخاب تعداد مهماندارانتان باید دقت کنید تا در تشریفات عروسی تان پذیرایی حرفه ای تری داشته باشید. که البته تشریفات مجالسی که انتخاب خواهید کرد در این زمینه راهنمایی های لازم را خواهد کرد.

برای اطمینان از کیفیت پذیرایی مهمانداران این کار را انجام دهید!

شما نیز مطمئنا میخواهید مانند همه عروس و دامادهای دیگر در تشریفات عروسیتان هیچ مشکلی بابت پذیرایی به وجود نیاید؛ راهکاری که تشریفات مجالس پازل به شما میدهد این است که قبل از عقد قرارداد با تشریفات مجالس مدنظرتان در تاریخ برگزاری مراسمی که مانند شرایط  انتخابی شما را دارند، به صورت سرزده به آنجا رفته و تمام سکنات و حرکات تیم مهمانداری و نحوه پذیرایی آنها را در نظر بگیرید و اگر به دلتان نشست نام گروه را بپرسید و از مدیریت تشریفات مجالستان بخواهید مهمانداران روز مراسم عروسیتان آن تیم باشد، اگر نه که مراسم دیگری را با تیم دیگر از مهمانداران بگذرانید و آنها را محک بزنید. به همین منوال بگذرانید و به تحقیق ادامه دهید تا آن چیزی را که مورد پسندتان است، واقع شود.
پس با احترام کامل به مدیریت تشریفات مجالستان، به تعریف و تمجیدهایش تکیه نکنید و خودتان این اطمینان را به دست آورید. اغلب تشریفات مجالس این اجازه را میدهند که شما به صورت سرزده به دیگر مراسم عروسی سر بزنید ولی باید روز عقد قرارداد از تاریخ های برگزاری مراسم عروسی از آنها جویا شوید.

تشریفات مجالس پازل 

تشریفات مجالس پازل خدمات مجالس مهمانداری را تیم های حرفه ای و با ویژگی های اخلاقی خوب و مجرب در پذیرایی، برای آسایش شما و مهمانانتان در اختیار شما عزیزان خواهد بود. کافی است برای اطلاعات بیشتر به صفحه تماس با ما مراجعه نموده و با ما تماس بگیرید.
0
برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , , , , ,

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.