نکاتی مهم در انتخاب آرایشگاه عروس | تشریفات مجالس و خدمات مجالس پازل

نوشته شده توسط: تشریفات مجالس پازل
3 سال قبل
786 بازدید
1+

آرایشگاه عروس یکی دیگر از خدمات مجالس عروسی است که به دلیل حساسیت بالای عروس ها برای آرایششان در تشریفات عروسی، باید برای انتخاب آرایشگاه عروستان در تشریفات مجالس عروسی دقت ویژه ای داشته باشید. 
اگر دوست دارید در مراسم عروسیتان مانند نگینی بدرخشید باید به دنبال آرایشگاهی خوب باشید و البته لباس عروس متناسب با اندام خود را انتخاب کنید ( برای توضیحات بشتر مقاله لباس عروس متناسب با اندام شما کدام است؟ عکس هایی از انواع اندام ها و لباس عروس را بخوانید) و ما به شما توصیه میکنیم برای جستجوی این نوع از خدمات مجالس، از عروس هایی که آرایش و مدل و رنگ موی آنها را پسندیده اید سراغ آرایشگاهشان را بگیرید و اگر کسی را ندارید که از او بپرسید، پس باید خود به جستجوی آرایشگاهی خوب در خدمات عروسیتان باشید که ما در این قسمت نکاتی آورده ایم که به شما در یافتن آرایشگاه عروس خوب کمک خواهد کرد:

به محدوده آرایشگاهتان توجه کنید.

قبل از هر چیزی باید به محدوده آرایشگاهتان توجه کنید که یا نزدیک به خدمات مجالس آتلیه عکاسیتان باشد یا نزدیک به باغ یا تالارتان؛ زیرا اگر آرایشگاهتان از این دو محل دور باشد ممکن است آرایشگاهتان در مسیر رسیدن به این محل خراب شود.

نمونه کارهای آرایشگاه موردتان را ببینید

اولین قدمی که باید در انتخاب آرایشگاه عروسی بردارید، مشاهده نمونه کارهای آرایشگاه مورد نظرتان است. آرایش صورت، شینیون مو، رنگ مو. تمام آرایشگاه ها عکس هایی از نمونه کارهایشان دارند، چه در کاتالوگ هایشان چه درشبکه های مجازی. اگر آرایشگاهی مدنظرتان هست میتوانید برای دیدن این عکس ها میتوانید به خود آرایشگاه مراجعه کنید ولی گاهی پیش می آید که آرایشگاهی مد نظرتان نیست. پس باید از طریق فضاهای مجازی دنبال آرایشگاه باشید. البته اغلب آرایشگاه ها به دلیل قوانین شرعی که برای این خدمات مجالس وجود دارد از گذاشتن عکس از صورت مشتریانشان معذور هستند و فقط تصاویری از شینیون و رنگ موها را منتشر میکنند. همانطور که میدانید میکاپ عروس حتی از شینیون موها نیز مهم تر است. پس باید اول آرایشگاه هایی که به نظرتان از همه نظر (محدوده، نمونه کار، قیمت و هرچیزی که برایتان مهم است) مورد پسندتان است، و بعد با آنها تماس بگیرید و از تاریخ های بازدید عروسشان باخبر شوید و برای بازدید عروس به آنجا بروید و تمام خدمات آنها را از نزدیک ببینید.
با انتخاب رژ لبی مناسب همه را شیفته خود کنید. با خواندن این مقاله بهترین انتخاب را برای رژ لبی خاص و زیبا خواهید داشت.

تست کنید

اگر برایتان ممکن است قبل از عقد قرارداد در آرایشگاه مورد پسندتان، میکاپ و رنگ مو و شینیون خود را در آنجا انجام دهید و در صورت امکان از مراحل کار عکس بگیرید تا در روز جشن عروسی تان به آرایشگر در صورت لزوم یادآوری های کنید. 

رنگ مو

همانطور که میدانید رنگ مو یکی از خدمات حساس آرایشگاه هاست، پس بهتر است آن را بر روی موهای خود تست کنید و در صورت رضایت از رنگ و برند رنگ های مصرفیشان، آنها را ذخیره کنید و در روز عروسی از آنها استفاده کنید. بهتر است رنگ مویتان را روز قبل از برگزاری تشریفات مجالس عروسیتان انجام شود.

زمان دقیق اتمام کار آرایشگاه

برای اینکه سرموقع به آتلیه عکاسی و بعد از آن به موقع به تشریفات عروسیتان برسید باید برای هماهنگی های لازم زمان دقیق اتمام کار در خدمات مجالس آرایشگاهتان را بدانید. پس برای این کار از خدمات مجالس آرایشگاه خود بخواهید تا زمان دقیق را به شما اطلاع دهد. 

اپیلاسیون

یکی دیگر از خدمات آرایشگاه عروس ارائه اپیلاسیون میباشد. ما به شما پیشنهاد میکنیم برای صرفه جویی در وقت و انرژیتان این کار را روز قبل از تشریفات عروسی انجام دهید.

خدمات ناخن

خدمات ناخن نیز یکی دیگر از خدمات آرایشگاه عروس است. میتوانید اقدامات مراقبتی را روز قبل از مراسم انجام دهید و رنگ و مدل ناخنی که قصد کاشت آن را دارید را قبلا انتخاب کرده و با ناخن کارتان مشورت و هماهنگ کنید تا در روز آرایشگاه عروسی کمتر وقتتان را بگیرد.

مدل مو

برای انتخاب مدل مو دقت ویژه ای داشته باشید. در انتخاب مدل مو آرایشگرتان میتواند به دلیل تجربه و حرفه ای که دارد، کمک ویژه ای به شما کند. اضافه بر نظر آرایشگرتان خود شما نیز بهتر است نکاتی را نیز در این مورد بدانید. باید در انتخاب مدل مویتان به قسمت جلوی موهایتان توجه ویژه تری داشته باشید که به کمک تکمیل میکاپتان خواهد آمد. 

برداشتن تور 

اگر قصد دارید در تشریفات عروسیتان تو را بردارید حتما از آرایشگری که تور را برایتان نصب کرده بخواهید برای کمتر آسیب رسیدن به مدل موهایتان، نحوه صحیح برداشتن آن را به شما آموزش دهد.

*توجه کنید*

اگر خیلی قانون مدار هستید(!) با خدمات مجالس آرایشگاهتان قرار دادی تنظیم کنید که شامل تمام نکاتی باشد که برای آرایش روز عروسی با هم هماهنگ کردید؛ از آرایشگر مورد نظرتان بخواهید تا ساعت انجام کارتان را در قرارداد ذکر کرده و امضای مسئول آرایشگاه را نیز در نهایت کار بخواهید.


قبل از عروسی چه غذاهایی بخوریم و نخوریم تا خوش استیل شویم! را نیز بخوانید
مقاله جالب و خواندنی ماه عسل خود را با این نکات خواندنی شرین تر از عسل کنید، نیز بخوانید

1+
برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,