لباس عروس متناسب با اندام شما کدام است؟ عکس هایی از انواع اندام ها و لباس عروس

نوشته شده توسط: تشریفات مجالس پازل
2 سال قبل
2769 بازدید
1+

یکی از نکاتی که در درخشیدن عروس ها نقش مهمی دارد، علاوه بر انتخاب آرایشگاه عروس مناسب، انتخاب لباس عروس متناسب با اندام عروس است.
انتخاب مدل لباس عروس یکی از خرید ها و کارهای زمان بر مراسم عروسی است که باید بیشتر از همه چیز به تناسب آن با اندامتان دقت کنید. این که لباس عروسی زیبا تهیه کنید که از نظر پارچه، کاری که روی پارچه آن شده و یا مدل آن لباس عروس زیبا به حساب بیاید ولی اگر به تنتان نشیند و لباس عروس متناسب با اندام شما نباشد زیبایی لباس عروس پنهان شده و چه بسا جلوه ی نازیبایی داشته باشد.
پس در نظر گرفتن نکاتی که باعث شود لباس عروس متناسب اندام تان را انتخاب کنید مهم و به شدت لازم است! علاوه بر فرم بدن تان باید به وزن و قدتان نیز دقت کنید.
برای این که شما لباس عروس متناسب اندام تان را انتخاب کنید، ابتدا لازم است که با اندام خودتان آشنا شوید و بدانید اندام شما جز کدام دسته از اندام هاست و بعد لباس عروس خود را متناسب با آن انتخاب کنید.
تشریفات مجالس پازل در این مقاله در نظر دارد که توضیحی اجمالی از انواع اندام های مختلف به شما ارائه دهید تا با دانستن آنها اندام خود را شناخته و با در نظر داشتن نکاتی که در این مقاله است لباس عروس متناسب اندام خود را انتخاب کنید تا بیشتر بدرخشید و لباس عروس تان خودش را بیشتر نشان دهد.
پس با تشریفات عروسی پازل همراه باشید…

معرفی فرم های مختلف اندام ها

اندام - لباس عروس متناسب با اندام شما کدام است؟ عکس هایی از انواع اندام ها و لباس عروس

– اندام ساعت شنی
– اندام مثلثی معکوس (شانه پهن)
– اندام گلابی
– اندام سیب
– اندام مستطیلی

 

اندام ساعت شنی

ساعت شنی  - لباس عروس متناسب با اندام شما کدام است؟ عکس هایی از انواع اندام ها و لباس عروس

در انواع فرم های اندام های مختلف، یکی از زیباترین و بهترین فرم بدن را فرم ساعت شنی به خود اختصاص میدهد.چرا که در این نوع اندام بالا و پایین تنه متعادل است. این فرم بدن ربطی به چاقی و لاغری ندارد بلکه هر اندامی که بالاتنه و پایین تنه متعادلی داشته باشد و همچنین,و بین آن انحنا وجود داشته باشد، اندام ساعت شنی به حساب می آید.

لباس عروس متناسب با اندام ساعت شنی

عروس مدل ماهیjpg - لباس عروس متناسب با اندام شما کدام است؟ عکس هایی از انواع اندام ها و لباس عروس
فردی که این اندام را دارد با فراغ بال میتواند هر نوع لباس عروسی که دوست دارد انتخاب کند زیرا همه نوع لباس عروس به تن این اندام مینشیند.
ولی اگر بخواهیم بگوییم کدام دسته از لباس عروس ها برای این اندام ساعت شنی زیباتر است لباس های دکلته با دامن پفی را میتوانیم پیشنهاد دهیم. و همینطور لباسی که مختص این اندام است و فقط برای این اندام پیشنهاد میشود لباس عروس مدل ماهی (پری دریایی) است.

اندام مثلثی معکوس (شانه پهن)

شانه پهن - لباس عروس متناسب با اندام شما کدام است؟ عکس هایی از انواع اندام ها و لباس عروس
این نوع اندام به گونه ای است که حجم زیاد بدن در بالاتنه است ولی پایین تنه حجم کمتری دارد.
در این نوع اندام اغلب افراد از شانه های,پهنشان راضی نیستند ولی باید به این افراد بگوییم که این اندام در صنعت مدلینگ طرفداران زیادی دارد زیرا لباس ها در این نوع اندام بهتر نمایان میشود .

لباس عروس متناسب با اندام مثلثی معکوس (شانه پهن)

1لباس عروس شانه پهن - لباس عروس متناسب با اندام شما کدام است؟ عکس هایی از انواع اندام ها و لباس عروس

عروس شانه پهن - لباس عروس متناسب با اندام شما کدام است؟ عکس هایی از انواع اندام ها و لباس عروس
اکثر افرادی که این اندام را دارند دوست دارند پهنی شانه هایشان کمتر مشخص شود پس برای این که توجه کمتری به سمت این شانه ها جلب شود باید از انتخاب لباس دکلته یا یقه باز پرهیز کنید.
لباس عروس متناسب با این نوع اندام لباس یقه هالتر، یقه هفت، بندهای پهن,و یا یقه دلبری است و البته بهترین انتخاب برای این نوع اندام لباس عروس آستین دار است.

اندام گلابی شکل

گلابی شکل - لباس عروس متناسب با اندام شما کدام است؟ عکس هایی از انواع اندام ها و لباس عروس
اندام گلابی شکل بر عکس اندام شانه پهن، حجم بیشتری در پایین تنه است و اقسام پا مثل ران و باسن پهن تر است ولی در قسمت بالای تنه حجم و عرض کمتری دارد.

لباس عروس متناسب با اندام گلابی شکل

عروس اندام گلابی شکل - لباس عروس متناسب با اندام شما کدام است؟ عکس هایی از انواع اندام ها و لباس عروس
در این مورد از اندام، باید لباس عروسی انتخاب شود که دامن ساده و یا کوتاه باشد که چین زیادی نداشته باشد. همچنین لباس عروس یقه باز یا دکلته در متعادل نشان داده برای عریض تر نشان دادن شانه ها انتخاب مناسبی است.

اندام سیب شکل

سیب شکل1 - لباس عروس متناسب با اندام شما کدام است؟ عکس هایی از انواع اندام ها و لباس عروس
این فرم از اندام را افرادی دارند که بیشتر حجم بدنشان را شکم و دور کمرشان فراگرفته است و بالاتنه و پایین تنه ی حجیمی ندارند.

لباس عروس متناسب با اندام سیب شکل

عروس اندام سیب - لباس عروس متناسب با اندام شما کدام است؟ عکس هایی از انواع اندام ها و لباس عروس
لباس عروس های راسته و لباس هایی که خطوط موربی دارند (که این مسئله باعث خطای دید میشود) برای اندام های سیب شکل مناسب است.
لباس هایی که خط کمرشان کمی بالاتر از خطر شکم است باعث باریک به نظر آمدن کمر میشود.
باید گفت که لباس پرچین برای این دسته از افراد مناسب نیست.

اندام مستطیلی

اندام مستطیلی - لباس عروس متناسب با اندام شما کدام است؟ عکس هایی از انواع اندام ها و لباس عروس
این نوع اندام به گونه ای است که کل بدن بدون هیچ انحنایی دیده میشود و بالاتنه و پایین تنه در یک امتداد است. یعنی کمر باریک، ران و باسن منحنی در این اندام ها وجود ندارد.

لباس عروس متناسب با اندام مستطیل

مستطیلی - لباس عروس متناسب با اندام شما کدام است؟ عکس هایی از انواع اندام ها و لباس عروس
عروس اندام مستطیلی - لباس عروس متناسب با اندام شما کدام است؟ عکس هایی از انواع اندام ها و لباس عروس
این دسته از افراد برای انتخاب لباس عروس با محدودیت زیادی روبرو هستند و لباس عروسی که به این دسته از اندام ها پیشنهاد میشود لباس هایی که دامنی پر چین دارند با یقه باز و هفت، لباس عروس با این ویژگی باعث منحنی نشان دادن خط کمر میشود..

1+
برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

۱ دیدگاه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.