درباره ما | تشریفات مجالس و خدمات مجالس پازل

1+

خدمات مجالس پازل رویای شما را طراحی میکند

 

ما ایده نو و طعم متفاوت را در هم آمیخته ایم و آن را در مکانی متفاوت و صمیمی با کادری مجرب و تحصیل کرده و بهترین ها در حرفه خودمان به شما عزیزان ارائه می دهیم.

 

تشریفات مجالس پازل مفتخر است پس از کسب سالها تجربه در امر برگزاری مراسمات عقد, برگزاری عروسی, مراسم نامزدی, برگزاری جشن تولد, سمینار, همایش و… با تیمی از بهترین ها در امر برگزاری مراسم و تشزیفات مجالس در شبی رویایی، مجری و میزبان مراسم شما باشد و این اطمینان را به مشتریان عزیز خود میدهد با خیالی آسوده و عاری از دغدغه، مهمان مراسم خود باشند.

 

خدمات مجالس پازل به منطور توسعه و پشرفت در کار خود و علاوه بر کسب تجربه کافی به صورت عملی با گذراندن ساعت ها آموزش و کسب مدارکی همچون ISO9001 وHACCP,سعی بر این امر را داشته است که به صورت علمی نیز اطلاعات لازم را کسب نمایید که این امر مهری بر کیفیت کار این موسسه تشریفاتی می باشد.خدمات مجالس پازل از محدود موسسات دارای مجوز رسمی میباشد که زیر نطر اتحادیه تالارداران و تجهیز مجالس فعالیت رسمی میکند.

 

همچنین برگزاری صدها مراسم در طول سال نیز گواه بر رضایتمندی مشتریان عزیز از خدمات این موسسه تشریفاتی میباشد که میتوان با تحقیق از عروس و دامادها و مشتریان سابق نسبت به انتخاب این موسسه اطمینان حاصل فرمایید.

 

موسسه تشریفاتی پازل مجموعه ای کامل از خدمات مجالس، خدمات عروسی، خدمات عقد، خدمات جشن تولد، خدمات نامزدی، خدمات سالگرد ازدواج و تمامی خدمات مرتبط با مراسم را برگزار می نماید

تشریفات عروسی

1+