ترفندهایی کاربردی برای جذاب تر شدن داماد در تشریفات عروسی | تشریفات مجالس و خدمات مجالس پازل

نوشته شده توسط: تشریفات مجالس پازل
2 سال قبل
544 بازدید
0

در تشریفات عروسی هر عروس و دامادی دلش میخواهد جذاب ترین عروس و داماد باشد. عروس خانم های عزیز این جذابیت بیشتر را در سالن آرایش عروس خوب و لباس عروس مناسب و زیبا میبینند، و داماد ها نیز برای به دست آوردن جذابیت بیشتر در شب مراسم عروسیشان باید به نکاتی توجه کنند و نهایت سلیقه و دقت را برای خوش تیپ تر بودن خود برای خوش تیپ تر شدنشان به کار ببرند.

تشریفات مجالس پازل در این مقاله به شما کمک خواهد کرد تا در این شب به یادماندنی دامادی خوش تیپ و جذاب باشید. پس با تشریفات مجالس پازل همراه باشید.

لبخند یادتان نرود!

ما در اولین نکته برای جذابیتتان لبخند را یادآور میشویم چرا که لبخند نقش اساسی و مهمی در جذاب تر جلوه دادن شما کمک خواهد کرد. و در دنیای فشن و مد نیز این نکته جزو نکات مهم است. پس حواستان باشه که در مهمترین شب زندگیتان هستید پس باید از این موقعیت لذت برده و سعی کنید پس به هیچ وجه اخم نکرده و به مسائل حاشیه ای نپردازید و فقط از بهترین شب زندگیتان لذت ببرید.

آراستگی ظاهرتان را حفظ کنید

در حفظ آراستگی ظاهرتان باید به یک سری نکات توجه کنید:
– هرگز با کت و شلوار مشکی جوراب سفید نپوشید، ولی اگر کفش و کت و شلوار شما سفید است، می توانید جوراب سفید هم بپوشید.
–  به هیچ وجه گوشی ، کیف پول و حتی دسته کلید خود در جیبتان نگذارید چراکه این کار باعث برآمده شدن جیب تان شده و ظاهر شلوار و حتی کت را به هم زده و نازیبا می سازد. 
– اگر از لباس یا کت شلوار سفید یا روشن استفاده می کنید اگر میتوانید یک دست اضافه کنار بگذارید تا اگر مشکلی پیش آمد، لنگ نمانید!
– این نکته را بخاطر داشته باشید، همیشه روی مد بودن خوب نیست؛ بهتر است طبق اصول مد تصمیم نگیرید اینکه صرفا یک نوع کت شلوار مد شده پس از همان برای عروسی استفاده کنید یک اشتباه است.
– یک هفته پیش از تشریفات عروسی، کت و شلوار، کفش و … را بپوشید که اگر کم و کاستی یا نقصی وجود داشت بتوانید آن را جبران کنید. امکان دارد چاق یا لاغر شده باشید که با پوشیدن لباستان این موضوع را متوجه میشوید و میتوانید آن را درست کنید.

برای کت و شلوار تشریفات عروسیتان سبک درستی انتخاب کنید.

سبک لباستان ارتباط زیادی با فرم اندام و بدن داماد دارد. 
برای افراد با اندام های متفاوت باید سبک های متفاوتی از کت و شلوار را انتخاب کرد. مثلا افراد چاق باید سبکی متناسب با خود را انتخاب کنند، اگر چارشانه هستید و دوست دارید لاغرتر به نظر برسید کت‌هایی را انتخاب کنید که در کمر ساسون دارند و تیره رنگ هستند، زیرا معمولا رنگ‌های روشن شما را پرتر نشان می‌دهد. ورزشکاران و افرادی که تناسب اندام دارند نیز باید متناسب با اندامشان کت و شلوار دامادی شان ار انتخاب کنند. اگر اندامی بلند و باریک دارید هر مدل کت و شلواری به شما می آید ولی اگر قدتان کوتاه است باید کتی بخرید که 3 دکمه است و دکمه‌هایش پایین است که بدن‌تان را بلندتر جلوه بدهد. البته کت و شلوار در سبک کلاسیک از جمله سبک هایی میباشد که همه افراد با اندام های متفاوت می توانند آن سبک را بپوشند و در تشریفات عروسی شان جذاب و خوش تیپ تر به نظر آیند.

برای کت و شلوارتان اندازه درست تعیین کنید

حتی اگر گران ترین کت و شلوارهای دنیا را نیز بخرید که برای اندام شما مناسب نباشد در آن بد به نظر خواهید رسید. 
دقت کنید:
– لبه ‌های کت نباید باز بمانند که اگر دو لبه کت از هم باز بماند نشانه این است که کت برای شما تنگ است.
– سر آستین کت باید یک تا دو سانتی‌ متر پایین‌ تر از مچ باشد. 
– کت از پشت باید نمایی صاف و ایستاده داشته باشد و کج و چروک نباشد.
–  شلوار کت شلوارتان،  باید بدون هیچ گونه احساس ناراحتی با آن بتوانید بنشینید و بلند شوید؛ پس برای ‌تان اندازه و راحت باشد. دقت کنید که قد شلوارتان نیز باید تقریبا یک سوم از کفش‌تان را بپوشاند.

تشریفات مجالس پازل

تشریفات مجالس پازل با ارائه بهترین کیفیت در خدمات مجالس و خدمات عروسی شبی رویایی را برای مراسم عروسیتان خواهد ساخت.
 


0
برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , , , ,

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.