بهترین زمان برای برگزاری تشریفات عروسی | تشریفات مجالس و خدمات مجالس پازل

نوشته شده توسط: تشریفات مجالس پازل
2 سال قبل
572 بازدید
0

برای برگزاری تشریفات عروسی اولین و مهمترین قدم انتخاب تاریخ مناسب برای مراسم عروسی است.  هرو عروس و دامادی قبل از انتخاب تالار عروسی یا باغ عروسی باید زمان اجرای مراسم را در نظر داشته باشد. ما برای این موضوع مقاله ای را برایتان آماده کرده ایم تا نکاتی درباره انتخاب زمان مناسب برای برگزاری تشریفات عروسی را یادآور شویم. پس با تشریفات مجالس پازل همراه باشید.

تصمیم گیری در مورد تاریخ برگزاری تشریفات عروسی

شاید شما دوست داشته باشید تاریخ عروسی تان با یکی از مناسبات مقارن باشد. پس با نگاهی به تقویم تاریخ عروسیتان را آنگونه که میخواهید انتخاب کنید. (مناسبات مذهبی یا دیگر مناسبات ) البته برای برگزاری تشریفات عروسی در مناسبات مذهبی که تعطیل هم باشند باید نسبت به روزهای عادی هزینه بیشتری پرداخت کنید. میتوانید برای خواندن مقاله بهترین برنامه برای برگزاری تشریفات عروسی روی لینک بزنید)

برای انتخاب تاریخ عروسی تان میتوانید یکی از آن تاریخ هایی که علاقه دارید را انتخاب کنید. تاریخی که در آن روز خاطره مشترکی دارید، اگر میخواهید تاریخ عروسی تان با تاریخ عقدتان، آشناییتان، شروع رابطه تان یا هر تاریخی که خودتان نسبت به آن وابستگی خاطری دارید. 
در مورد انتخاب تاریخ تشریفات عروسیتان باید قبل از عقد قرارداد تصمیم کامل بگیرید و سریعا برای تأیید آن اقدام کنید چون امکان پر شدن آن روز برای مکان مورد نظر تان (باغ یا تالار عروسی) وجود دارد.

در انتخاب تاریخ تشریفات عروسیتان به فصل نیز توجه کنید 

در انتخاب فصل مناسب برای برپایی تشریفات عروسی مهم ترین نکته این است که محل  برگزاری تشریفات مجالستان کجا است؟ باغ عروسی با فضای باز است؟ یا تالار عروسی؟ 
انتخاب هر کدام از 4 فصل سال سلیقه ای است، ولی باید به سرما و گرمای فضا توجه داشت.
در باغ عروسی شما با محدودیت فصلی روبرو خواهید شد. چرا که در فضول سرد چنین اماکنی برای برگزاری مراسمتان مناسب نخواهد بود؛ اما بعضی از باغ های عروسی مجهز به فضاهایی که امکانات گرمایشی دارند، هستند. که مطمئنا هزینه ای بیشتری برای شما خواهد داشت. 

(ایده هایی برای خاص تر شدن تشریفات عروسی را بخوانید)

کدام روز هفته برای برگزاری تشریفات عروسی مناسب تر است

چیزی که در پاسخ به این سؤال مسلم است، روزهای آخر هفته هستند. این که مراسمتان در روزهای آخر هفته قرار بگیرد نشان میدهد شما چقدر به مهمانانتان ارزش قائل هستید. پس اگر تاریخ خاصی مدنظرتان نیست، سعی کنید زمان برپایی تشریفات عروسیتان را در آخر هفته قرار دهید. 
البته هزنیه های برگزاری مراسم عروسی در روزهای آخر هفته بیشتر از دیگر روزهای هفته خواهد بود و ورودی بیشتری برای باغ عروسی یا تالار از شما خواهند گرفت.

تشریفات پازل

تشریفات مجالس پازل با ارائه بهترین خدمات مجالس و خدمات عروسی در تمامی روزهای هفته آماده برگزاری تشریفات عروسی شما با قیمتی مناسب خواهد بود


 

0
برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , , , ,

۱ دیدگاه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.