برای انتخاب باغ عروسی باید به این نکات مهم توجه کنید | تشریفات مجالس و خدمات مجالس پازل

نوشته شده توسط: تشریفات مجالس پازل
3 سال قبل
484 بازدید
0

اگر شما نیز از آن دست عروس و داماد هایی هستید که دوست دارید تشریفات عروسیتان در باغ عروسی برگزار شود، باید به یکسری نکات توجه کنید تا مراسم عروسیتان به بهترین شب زندگیتان بدل شود. توجه به تمام خدمات عروسی و محل برگزاری تشریفات عروسی یکی از مهمترین نکات خواهد بود.
باغ عروسی چون در فضای باز است و از تزئیناتی طبیعی برخوردار است و با درختان سربه فلک کشیده و گل و سبزه فضایی رویایی برایتان میسازد ولی این سری تزئینات نباید شما را از توجه به نکات مهم دیگر غافل کند. نکاتی که باید در انتخاب باغ عروسی به آن توجه کنید در این مقاله آورده شده تا بهترین شب را برای خود و مهمانانتان بسازید. پس با تشریفات مجالس پازل همراه باشید.

محل برگزاری باغ عروسی

باید از لحاظ جغرافیایی و موقعیت شهری باغ عروسیتان قابلیت دسترسی خوبی داشته باشد تا مهمانان شما بتوانند به موقع و به راحتی خود را به مراسم برسانند و در ترافیک  و در مسیر طولانی کلافه نشوند. این را نیز در نظر بگیرید که حتما فاصله آرایشگاه یا آتلیه عکاسیتان تا باغ عروسی به گونه ای باشد که شما اذیت نشوید،چون در آن روز باید چند سری این مسیر را طی کنید.

ظرفیت باغ عروسی

این نکته خیلی مهم است که آیا باغ عروسی یا تالار عروسیتان می تواند ظرفیت تعداد مهمانانتان را داشته باشد؟

سراغ باغ های عروسی که ظرفیت گنجایش مهمانانتان را ندارد، نروید و وقتتتان را با دنبال کردن چنین باغ های عروسی هرچند زیبا و دلنشین هدر ندهید. لازم به ذکر است که بر عکس این قضیه نیز قابل توجه است که اگر تعداد میهمانان شما کم است باغ های عروسی وسیع یا سالن عروسی بزرگ مناسب برگزاری تشریفات عروسی شما نیست چرا که جشن بی روح و سوت و کور خواهد شد.

زیبایی باغ عروسی و تالار عروسی

عامل مهم در زیبایی باغ عروسی و تالار عروسی ، زیبایی میز و صندلی و روکش هایی است که روی آن ها را می پوشاند. این مورد تاثیر بسیار زیادی بر زیبایی سالن خواهد داشت. عوامل مؤثر دیگر در زیبایی تالار عروسی می توان به نورپردازی و تهویه هوای سالن اشاره کرد. 
مهم ترین فاکتور زیبایی سالن را می توان به ارتفاع سقف اختصاص داد. سقف های بلند برای تالار عروسی و سالن های عروسی  مطلوب بوده و باید سقف ارتفاع مناسبی داشته باشد زیرا اگر سقف های کوتاه باشد جشن عروسیتان بسیار دلگیر میشود. 

میز پذیرایی و شام عروس و داماد در تشریفات عروسی 

یکی دیگر از خدمات عروسی شامل میز زیبا و شکیل برای شام عروس و داماد است و این خدمات عروسی همراه تزیین میز با شمع و گل و … میباشد. 

دکوراسیون باغ عروسی

یکی دیگر از موارد مهم در انتخاب باغ عروسی دیزاین و دکوراسیون باغ عروسی است. به چگونگی چیدمان میز و صندلی ها دقت کنید تا برای مهمانانتان سخت نباشد. به محل برگزاری رقص و پایکوبی نیز دقت کنید که مناسب باشد. طراحی زیبای باغ عروسی قطعا در تمامی عکس های عروسی شما ماندگار خواهد شد.

سرویس بهداشتی در باغ عروسی

این نیز یکی دیگر از موارد مهم در انتخاب باغ عروسی است که نباید توجه به آن از قلم بیفتد؛ سرویس ها به تعداد مناسب باید وجود داشته باشند و باید زیبا و تمیز و دارای امکانات مناسب نیز هستند. البته محل قرارگیری این سرویس ها و فاصله مناسب آن با سالن پذیرایی و در باغ عروسی فاصله ان از تجمع مهمانان نیز می تواند عامل مهمی باشد. توجه داشته باشید برای مهمانان پیر و سالخورده سرویس های فرنگی نیز موجود باشد.

قوانین باغ عروسی

در این مورد باید مطمئن شوید که آیا مدیریت باغ عروسی یا تالار مورد نظرتان، به شما اجازه پیاده کردن برنامه هایتان را در تشریفات عروسی خواهد داد یا نه؟ به عنوان مثال: بعضی از این باغ و تالارهای عروسی  اجازه برنامه ای را بعد از 11:00 شب نمی دهند. 
قبل از عقد قرارداد با محل مورد نظرتان حتما از قوانین آن محل کاملا آگاه شوید و اگر دید این قوانین با برنامه های شما همخوانی ندارد سراغ جای دیگری بروید.

فضای مناسب برای پارکینگ

از دیگر امکاناتی که در تشریفات عروسی توجه به آن خیلی مهم است، فضای کافی برای پارک کردن خودروهای مهمانان است. مطمئنا تعداد زیادی از مهمان هایتان با وسایل شخصی به جشن عروسیتان خواهند آمد که باید به فکر جای پارک و امنیت خودروهایشان باشید.

تشریفات مجالس پازل با ارائه بهترین خدمات مجالس در تشریفات مجالس عروسی شما در بهترین باغ تالارها، شبی خاطره انگیز را برای شما و مهمانانتان خواهد ساخت.
برای اطلاع از ظرفیت باغ های عروسی تشریفات مجالس پازل سری به صفحه باغ مجزا بزیند.
برای اطلاعات بیشتر به صفحه تماس با ما مراجعه نمایید.


0
برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.