با انتخاب رژ لبی خاص همه را شیفته خود کنید... | تشریفات مجالس و خدمات مجالس پازل

نوشته شده توسط: تشریفات مجالس پازل
3 سال قبل
597 بازدید
0

اغلب خانم هایی که به جشن های عروسی، جشن های مختلف و دورهمی ها  دعوت میشوند، دغدغه نحوه آرایش یه خصوص رنگ رژ لبشان را دارند. این خیلی مهم است که رنگ رژ لبتان را چگونه انتخاب کنید، اغلب آرایشگاه ها و سالن آرایش عروس انتخاب خیلی مناسبی برای این نوع آرایش خانم ها دارند؛ آرایشگرها به مسائل گوناگونی توجه میکنند تا رنگ رژ لبی مناسب و جذاب برایتان انتخاب کنند. آرایشگرها برای انتخاب رنگ رژ لب، به آرایش چشم، رنگ پوست، رنگ مو، مدل مو و رنگ لباس مجلسی تان توجه خواهند کرد. 

با دندان هایی سفید و براق لبخندتان جذاب تر میشود ولی چگونه لبخندی زیبا با دندان هایی درخشان داشته باشیم؟ میتوانید در این مقاله راهکارهایی برای سفید کردن دندان هایتان و در نهایت زیبا تر شدن لبخندتان بخوانید
تشریفات مجالس پازل در این مقاله مطالبی در زمینه رنگ های متنوع رهای لب به شما معرفی میشود و نکاتی در رابطه با زیبا تر جلوه دادن نوع رنگ های رژ لب نیز به شما ارائه خواهد شد.
تشریفات عروسی پازل پیشنهاد میکند این مقاله را ار دست ندهید…

با خواندن این مقاله شما به راحتی میتوانی از بین تنوع کثیری در رنگ رژ لب ها، آنی را انتخاب کنید که بهترین و زیباترین خواهد بود.

رنگِ رژ لب ها را به دسته تقسیم میکنیم:
صورتی، رنگ لب و قرمز. که هر کدام از این دست رنگ ها زیرمجموعه هایی زیبا دارد که با دانستن اطلاعاتی در  مورد آنها میتوانید انتخاب درست و جذابب داشته باشید.

رنگ لب

برای انتخاب درست در طیف رنگ لب رژ لب، دقت کنید که در زمان استفاده از این طیف رژ لب، اگر رنگ لب هایتان ناپدید شد و به نظر نیامد، پس این انتخاب انتخاب مناسبی برای شما نخواهد بود.

زیر مجموعه های رنگ لبِ رژ لب 

زمینه ی این رژ لب رنگ شکلاتی خیلی ملایم است.  که از آن دست رنگ های رژ لبی است که به زیبا و براق تر شدن طبیعی لب هایتان کمک خواهد کرد.

همانگونه که در ابتدا به آن اشاره کردیم ، آرایشگر ها برای انتخاب رنگ مناسب رژ لب به آرایش چشمتان نیز دقت میکنند. پس شما نیز به این مسئله توجه کنید و اگر آرایش چشمتان دودی است، این رنگ رژ لب را انتخاب کنید تا  به دنبال تا با ارایش چشمانتان متناسب باشد.

طیف دیگری از رنگ رژ لب همرنگ لب است که رد هایی از رنگ صورتی نیز به آن مخلوط شده که انتخاب بسیار جذاب برای دختر خانم هاست.

صورتی

رژ های صورتی غالبا انتخابی زیبا است چرا که رنگ طبیعی لب ها بژ گلگون است. و انتخاب صورتی نیز برای همه لب ها زیباست.

زیر مجموعه زنگ صورتی رژ لب

در جشن ها و مراسم و تشریفات عروسی انتخاب این رنگ برای شما معجزه آسا خواهد بود!

هر کدام از رنگ های رژ لب، در روز و شب جلوه های خاص خود را دارند، این رنگ از طیف رنگ صورتی، انتخابیمناسب و زیبا برای جشن های برگزار شده در روز هستند.

اگر رنگی از رژ لب میخواهید که چه مرد چه زن شیفته آنند، این طیف را انتخاب کنید. 

نکته جالب که در استفاده ای : زدنِ این رژ با یک قلم مو باعث می شود رژ لبتان مدت خیلی زیاد تری روی لب تان باقی بماند.

استفاده از یک مات کننده روی این رنگ رژ، آن را به یک رنگ صورتیِ عالی و درجه یک تبدیل می کند.

این رنگ را با یک خط چشمِ گربه ای ست کنید تا چهره تان برای ابد در خاطره ها بماند.

طیف قرمز

رنگِ قرمز با ته زمینه آبی، مانند رنگ رژی است که آرایشگرها برای عروس میزنند. که یک انتخاب بی نظیر است.

زیر مجموعه های رنگ قرمز رژ لب

در انتخاب رنگ قرمز رز لب به این نکته توجه کنید که اگر میخواهی این رنگ رژ لب روی لبنان رگه رگه نشود، قبل از زدن رژ لب قرمزتان، اول با یک رژ رنگ لب آن را زیر سازی کنید. 

اگر دندان های سفید و براقی دارید این رنگ رژ لب، انتخاب عالی برای شما خواهد بود. اگر هم دندان هایتان آن قدر هم سفید نیست نگران نباشید میتوانید با استفاده از سفید کننده های دندان، دندان هایتان را سفید کنید تا رنگ گوجه ای رژ لب جلوه ای خاص به لب و لبخندتان دهد. 

اگر پوست سبزه، که طبیعی است نه با دستگاه سولاریوم، رنگ قرمز آجری برای  شما بهترین گزینه خواهد بود.

با این طیف از رنگ بدرخشید

یک طیفی از رنگ قرمز که همه آن را دوست دارند و میپسندند.

نکته ای که برای کمرنگ کردن رژ قرمز بهتر است بدانید، این است که با گذاشتن دستمال کاغذی بین لبها و بستن دهانتان، میتوانید آن را کمرنگ کنید.

تشریفات عروسی پازل بهترین تشریفات مجالس تهران با خدمات مجالس با کیفیت برای مراسم و تشریفات شما ارائه خواهد داد. با تشریفات مجالس میتوانید از بهترین سالن های اجتماعات برای برگزاری سمینارها، همایش ها و مراسمتان بهره مند شوید. فقط کافی است به صفحه تماس با ما مراجعه کرده و با ما تماس بگیرید.0
برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

۱ دیدگاه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.