ایده هایی برای خاص تر شدن تشریفات عروسی | تشریفات مجالس و خدمات مجالس پازل

نوشته شده توسط: تشریفات مجالس پازل
3 سال قبل
709 بازدید
0

تشریفات عروسی برای بیشتر عروس و دامادی یکی از مهمترین شب های زندگیشان است. و غالباً عروس و داماد ها میخواهند مراسم عروسی شان از همه خاص تر و ویژه تر باشد و برای خاص تر شدن عروسیشان زرق و برق مراسم عروسیشان را بیشتر میکنند. البته یک سری از خدمات مجالس که زرق و برق مراسم عروسی را بیشتر کنند نیز به خاص تر شدن عروسیتان کمک میکنند ولی ایده های بیشتری نیز وجود دارد که تشریفات عروسی شما را برای مهمانانتان به یاد ماندنی تر کند.
در این مقاله میخواهیم ایده هایی را در اختیارتان قرار دهیم که به خاص شدن هر چه بیشتر جشن عروسی شما کمک کند. پس با تشریفات مجالس پازل همراه باشید.

تزئین مراسم عروسی با گل آرایی

دیزاین سالن عروسی با گل ها به خاطر زیبایی که دارند انرژی فوق العاده ای از خود بروز میدهند و خیلی خوب است که برای تزئین عروسی از گل آرایی استفاده کنیم.گل آرایی باعث تفاوت زیادی در سالن می شوند و زیبایی عروسی شما را بیشتر جلوه می دهد.

سفارش بیسکوئیت برای مراسم عروسی با موضوع عروسی

در تشریفات مجالس عروسی با سفارش بیسکوئیت و شیرینی هایی که با شکل و یا نام عروس و داماد طراحی شده اند سعی کنید از مهمانانتان پذیرایی کنید. خیلی جالب خواهد شد مگه نه؟!

گیفت عروسی تهیه کنید

گیفت عروسی، هدیه ای جالب و کوچک است که عروس و داماد برای مهمانان تشریفات عروسی تدارک می بینند تا برای حضورشان در جشن عروسی تشکری کنند؛ و هر چقدر این گیفت ها جذاب تر و زیباتر باشند، در ذهن مهمانان خاطره ای ماندگارتر خواهد شد و مهمانان با هدیه ای ویژه بدرقه خواهند شد.

نام عروس و داماد

نام خود را می توانید روی یک تخته چوبی و حتی مقواهایی زیبا حک کنید و آن را در تشریفات عروسی به صندلی عروس و داماد آویزان کنید، یا روی میزهای مهمانان تابلوهای کوچکی با اسم و عکستان بگذارید و حتی میتوانید روی پلاک ماشین عروستان تابلویی زیبا از اسم عروس و دماد آویزان کنید. مطمئن باشید با انجام این کار در سال های آینده بهترین خاطره برایتان خواهد شد.

بوجود آوردن محیطی برای بازی کودکان در تشریفات عروسی

امروزه برای راحت بودن مهمان ها (بزرگسال – میانسال – جوان) در اکثر باغ های عروسی و یا سالن عروسی محیط هایی بسته به سلیقه ی هر فرد ایجاد شده که در باغ یا تالار عروسی قرار گرفته تا هر کس از عروسی لذت ببرد. ولی کسی به فکر کوچولو های عزیز نبوده و این خیلی ایده جذابی هست که کودکان نیز بتوانند از عروسی لذت ببرند و از با این ایده مادر پدرها دیگر درگیر بچه ها نبوده و خاطره ای خیلی خوش در ذهن آنها خواهد ماند و البته این ایده باعث خاص بودن تشریفات عروسی شما میشود

تشریفات مجالس پازل

تشریفات مجالس پازل با بکارگیری ایده هایی جذاب و بهترین کیفیت در خدمات مجالس در تشریفات عروسی شما به هرچه جذاب تر شدن و خاص تر شدن مراسم عروسیتان کمک خواهد کرد

بهترین زمان برای برگزاری تشریفات عروسی را نیز بخوانید.

 
0
برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , , , , , ,

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.