اگر میخواهید مراسم عروسیتان غوغایی شود، این نکات را رعایت کنید! | تشریفات مجالس و خدمات مجالس پازل

نوشته شده توسط: تشریفات مجالس پازل
3 سال قبل
545 بازدید
0

یکی از مهمترین بخش های تشریفات عروسی، بخش آهنگ و موزیک مجالس و رقص جشن عروسیتان است. برای داشتن موسیقی ای پر شور و نشاط باید به نکاتی توجه کنید که تشریفات مجالس پازل در این مقاله در اختیارتان قرار خواهد داد، پس با ما همراه باشید.
با انتخاب بهترین دی جی برای تشریفات جشن عروسی تان می توانید مراسمی هیجان انگیز را برای خود و مهمانانتان رقم بزنید.
یک دی جی خوب میتواند در تشریفات عروسی تان غوغایی بر پا کند و برعکس، دی جی بد میتواند تشریفات عروسیتان را بی فروغ کند.

این که برنامه دی جی و موسیقی تان چگونه پیش برود کاملا به شما بستگی دارد.
تشریفات مجالس پازل در این قسمت  شش نکته را که رعایت کردن آن باعث می شود بهترین دی جی را برای تشریفات مراسم عروسی تان انتخاب کنید  به شما ارائه خواهد داد.

1- ترتیب دادن قسمتی از برنامه برای آهنگ های درخواستی.

بعد از ارائه لیست آهنگ هایی که شما به عنوان عروس و داماد دوست دارید که در مراسم عروسی تان پخش شود، قسمتی از برنامه موسیقی و دی جی را برای آهنگ های درخواستی مهمانان خالی بگذارید تا مهمانان نیز بتوانند تا حدی که ممکن است آهنگ های مورد علاقه شان را گوش کرده و با آنها به پایکوبی بپردازند.
بعنوان مثال ممکن است در  مهمانان یکی باشد که با آهنگی که دوست دارد حتی تا نیم ساعت هم برقصد و همین مسئله  مجلس شما را گرم خواهد کرد. و این موضوع در فیلم برداری مراسم عروسیتان خیلی خاطره انگیز خواهد شد.

2- به دی جی زبان های مجاز و مقدار صدای مجاز و … را اطلاع دهید.

به دی جی آهنگ هایی که برای جمع خانوادگی تان مناسب نیستند اطلاع دهید و علاوه بر این اگر به هر نوع زبان، لهجه و یا هر مورد دیگر حساسیتی دارد و در مورد میزان صدا نیز، اطلاع دهید. بعضی از افراد از صدای بلند بیزارند، اگر شما نیز از آن دست افراد هستید برای لذت بردن بیشترتان در جشن عروسیتان حتما به دی جیتان اطلاع دهید.

3-برنامه ای برای آهنگ های خاص.

شاید شما نیز  وست داشته باشید در تشریفات عروسیتان  تمام آهنگهایی که مورد علاقه تان است و یا با آنها خاطره دارید، پخش شود؛ اما موضوعی که مهم است، مسئله زمان است.
بعنوان مثال  برای رقص تانگو عروس و داماد چه برنامه ای دارید؟ یعنی چه قدر میخواهید و میتوانید رقص تانگو داشته باشید. در این مورد حتما باید برنامه ریخته و به دی جی اطلاع دهید.
یا مثلا، برای رقص چاقو برای بریدن کیک چقدر میخواهید زمان بگذارید.
این برنامه ریزی زمانی خیلی در برنامه موسیقی تان مهم است.

4-آیا به پخش آهنگ رَپ، هیپ ها و…  در تشریفات عروسیتان علاقه دارید؟

بعضی از افراد از پخش آهنگ های رَپ،جاز، هیپ هاپ و از این قبیل آهنگ ها، در تشریفات عروسیش خوششان نمی آید. پس این عروس و دامادها باید حتما قبل از مراسمشان با دی جی خود هماهنگ کنند. زیرا درصورت عدم هماهنگی با دی جی، آنها برنامه خود را اجرا خواهند کرد، که شاید در آن برنامه آهنگ های این چنینی نیز باشد.

5- چگونگی تلفظ نام عروس و داماد.

دی جی ها جزو از برنامه شان این است که عروس و داماد را به اسم خودشان صدا بزنند.
پس اسم و فامیلی خود و همسرتان را در کاغذی به صورت خوانا نوشته و به دی جی بدهید تا هیچ اشتباهی رخ ندهد. و همچنین اگر تلفظ اسمتان پیچیده و سخت است به صورت دقیق آن را بنویسید تا با تلفظ درست اسمتان توسط دی جی لذت ببرید.

6- لیست آهنگ هایی که نمیخواهید پخش شود.

در تشریفات عروسی تعیین کردن این که چه آهنگ هایی پخش نشود مهمتر از تعیین کردن این است که چه آهنگ هایی شود
اگر با آهنگی که از آن خاطره بدی دارید یا از آن متنفرید، د  جشن عروسیتان پخش شود،مطمئنناً روحیه تان را خراب خواهد کرد.
حتما لیستی از آهنگ هایی که بدان می آید را تهیه کنید و به دی جی بدهید تا در بهترین شب زندگیتان خاطره بدی برایتان پیش نیاید.

نکته ای دیگر که باید آن را نیز بدانید، این است که نکند دی جیتان با خود در روز عروسیتان یک تا چند نفر مهمان بیاورد.
این خیلی بد است که در روز عروسیتان مهمانانی غریبه ببینید که شاید با ظاهری غیر موجه در جشنتان باشند که بدون هماهنگی با شما پذیرایی شوند.

 

تشریفات مجالس پازل

یکی دیگر از خدمات مجالسی که تشریفات مجالس پازل به عروس و داماد های عزیز ارائه میدهد، بهترین گروه موسیقی، بدون مهمان اضافی، را در اختیار خواهد گذاشت تا شبی پر شور و نشاط داشته باشید.
تشریفات مجالس پازل بهترین خدمات مجالس و خدمات عروسی را در اختیار عروس و دامادهای عزیز خواهد گذاشت.

0
برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , , , , ,

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.