اگر میخواهید تشریفات مجالس لوکس و بینظیر داشته باشید... | تشریفات مجالس و خدمات مجالس پازل

نوشته شده توسط: تشریفات مجالس پازل
2 سال قبل
668 بازدید
0

اغلب عروس و دامادها قبل از برگزاری تشریفات عروسی شان با چالش های زیادی روبرو هستند تا تشریفات مجالس شان با شکوه برگزار شود. تالار های عروسی و یا باغ های عروسی منوهای مناسب را برای باشکوه تر برگزار شدن مراسم عروسی شما در اختیارتان خواهند گذاشت، ولی انتخاب بین این منوها کار وقت گیر و سختی است.
اگر شما نیز از آن دست عروس و داماد هایی هستید که در برگزاری تشریفات عروسی تان به چالش برخوردید، این مقاله در تشریفات مجالس پازل میتواند به شما کمک ویژه ای کند. پس با ما همراه باشید.

برای برگزاری تشریفات عروسی مجلل این نکات به دردتان خواه خورد!

– استفاده از نور در تشریفات مجالس

نور سفید باعث میشود مراسم عروسی شما جلوه ای خاص بگیرد. استفاده از لامپ های سفید در اطراف میز های پذیرایی، در اطراف میز شام عروس و داماد، استفاده از لامپ های ال ای دی در اطراف کیک عروسی، و همینطور استفاده از آن در سقف سالن عروسی.
ولی اگر از استفاده زیاد این لامپ های سفیدی که چشم اندازی زیبا در تشریفات مجالس تان خواهد کرد، خوشتان نمی آید، میتوانید از فانوس ها استفاده کنید که نوری شاعرانه و رمانتیک دارد که جلوه ای خاص و زیبا دارد. با این کارها میتوانید مراسم جشن عروسی را جذاب تر کنید.

– روبان ها را در تشریفات مجالس تان دست کم نگیرید!

این روبا ها چه ها که نمیکنند!! برای مراسم عروسی تان میتوانید یک ایده خاص را به کار ببرید و یک تفاوتی ایجاد کنید با روبان های زیبا…
اگر مراسم عروسی تان تم خاصی دارد، بر اساس تم جشن عروسی تان روبان هایی انتخاب کنید و میتوانید روی پشتی صندلی های تشریفات تان روبان های بلند گره بزنید و به جای روکش صندلی استفاده کنید روکش که هم خیلی شیک و هم نسبت به روکش صندلی ارزانتر است.

– آب نما تشریفات مجالس شما را رویایی میکند.

ورودی تالار عروسی یا باغ عروسی با استفاده از آب نما ها و آن صدای شر شر آبی که ایجاد میکند، حس طراوت به مراسم عروسیتان خواهد داد. که هم به مهمانانتان آرامش خواهد داد هم جلوه ای زیبا به تشریفات عروسی تان خواهد داد.

– پر ها دکور تشریفات مجالس تان را عاشقانه و خاص خواهد کرد.

استفاده از پر های دسته ای در زیر گل ها، و یا آویزان کردن دسته های عمودی آن از سقف شکوه و زیبایی تشریفات مجالس تان را دو چندان خواهد کرد.
این پرها را میتوانید از فروشگاه های صنایع دستی تهیه کنید.

– اهمیت غذا و نوشیدنی در تشریفات مجالس

هر تالار عروسی و یا باغ عروسی منویی متنوع از غذا و نوشیدنی دارند که در اختیار عروس و داماد های عزیز قرار میدهند. البته شما هر چقدر هم که غذا و منوی مجللی سفارش دهید، سرو آن اگر ساده باشد زیاد به چشم نخواهد آمد. پس چیدمان منوی غذایتان روی میزها جلوه خاصی خواهد داشت. استفاده تزئینات مختلف در کنار میز سرو شام،مثل ظرف های بزرگ آب نبات های رنگی، و گل ها و شمع روی میز تشریفات مجالس تان را مجلل تر میکند.

– شمع های رویایی در تشریفات مجالس

نور رقصان شمع در فضایی کم نور رمانتیک ترین جلوه را خواهد داشت. شمع را در ابتدای ورودتان میتوانید استفاده کنید و میتوانید بخواهید موقع ورودتان برق ها خاموش شده و شمع روشن شود تا ورودی خاطره انگیز را تجربه کنید. از شمع ها روی میز عروس و داماد، در میز سرو شام و در سفره عقد بهترین دکور خواهدبود. شمع ها را میتوانید در فانوس ها قر دهید و حسی شاعرانه و نوستالژیک در بهترین شب زندگیتان ایجاد کنید.

– تشریفات مجالس تان را با استفاده از پارچه ها مثل مراسم پرنسس ها کنید.

با هماهنگی مسئول تالار عروسی تان میتوانید از پارچه های تم عروسی تان، برای دکور مراسم عروسی تان استفاده کنید. پارچه ها یی که با پارچه روی میز ها ست خواهن بود، را میتوانید از سقف آویزان کنید. و پارچه های آویزان از سقف را میتوانید به شکل هلالی تزئین کنی که با این کا تشریفات مجالس تان شبیه مراسم پرنسس ها خواهد شد.

– پخش کلیپی از عکس های عروسی در روز تشریفات مجالس عروسی تان

در روز تشریفات عروسی تان میتوانید از آتلیه عکاسی تان بخواهید عکس های دو نفره که در روز عروسی تان انداخته اید در روز عروسیتان برای مهمانانتان پخش کنید. البته برای این موضوع باید با مسئول تالار عروسی تان هماهنگ کنید تا ببینید ویدئو پروژکتور برای این کار در اختیار تان قرار دهد.
زمانی را در روز مراسم عروسیتان بگذارید تا عکس های شما جلوه کند و بهترین عکس ها را برای این کار انتخاب کنید.

– گل ها یک اصل جدا نشدنی در دکور تشریفات مجالس

بعضی از تالارهای عروسی در قسمت ورودی تالار، دسته گل های بزرگی قر میدهند که این کار مراسم شما را مجلل و چشم نواز خواهند کرد.
استفاده از گل ها روی میزهای مهمانان و میز عروس و داماد و آویزان کردن دسته از گل های ستونی و یا به شکل لوستر، از سقف ، زیبایی وصف نکردنی به مراسم عروسی شما خواه بخشید.

تشریفات مجالش پازل با بهترین و لوکس ترین دکوراسیون ها پذیرایی مهمانی های مراسم عروسی، نامزدی، جشن تولد و انواع مراسمات شما، در تهران و شهرستان خواهد بود.

0
برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , , ,

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.