چگونه با انتخاب تاج عروس،زیبایی خود را در مراسم عروسی دو چندان کنید؟ | تشریفات مجالس و خدمات مجالس پازل

نوشته شده توسط: تشریفات مجالس پازل
3 سال قبل
786 بازدید
0

تاج عروسی زیبایی خاصی به عروس میدهد و باید طبق نکاتی که در این مقاله به بررسی آن میپردازیم باید انتخاب شود.با تشریفات و خدمات مجالس پازل همراه باشید.

یکی از ویژگی های بارز برگزاری مراسم عروسی، باشکوه بودن در عین آراستگی میباشد. اجرای مراسم باشکوه در باغ عروسی توسط تشریفات مجالس جلوه مجلس شما را دوچندان می کند.

زیبایی و آراستگی عروس نیز در بهترین نوع خود، مهمترین نکته در مراسم ازدواج هر فرد است. لباس شیک، آرایش مناسب، و مدل موهای جذاب و به روز، مناسب با فرم صورت نیاز هر خانم درمراسم عروسی خود است. یکی از مواردی که در آراستگی عروس به کارمیرود تاج عروس است که برای نگه داشتن تور عروس و همچنین زیبایی، نقش مهمی دارد. در ادامه به بررسی ویژگی های یک تاج مناسب میپردازیم.

 

نکاتی برای انتخاب تاج مناسب عروسی

تاج عروسی

برای انتخاب تاج عروس مناسب، ابتدا نیاز است که مدل موی مناسب خود را انتخاب کرده باشید به عنوان مثال،نمونه مدل فر،باز،شنیون و… ،سپس تاج مورد نظر خود را با مشورت با آرایشگر خود و مزون و همچنین هماهنگی آن با لباس عروس خود انتخاب کنید به این دلیل که مدل تاج باید با مدل لباس عروس هماهنگ باشد، برای لباس پرنسی یا رویال استفاده از تاج بزرگ مناسب تر میباشد. لباس عروسی که در دوخت آن مراوید به کار رفته نیز با تاجی از مروارید زیباتر و جذاب تر به نظر می رسد.

بر اساس مدل لباس خود به این شکل که ساده است  و یا اروپایی، از تاج گل سفید استفاده کنید.لباس عروس در طرح گل رز نیز می تواند با تاج شما هماهنگ باشد. اگر پارچه لباس شما دارای شکوفه و یا گل سفید است از همان مدل گل نیز میتوانید برای تاج استفاده کنید.

تاج عروسی

به این نکته توجه داشته باشید که برای خانم هایی که پیشانی بلند دارند تاج های بلند مناسب نمی باشد.

خانم های که رنگ موی مش را برای مراسم ازدواج خود انتخاب کرده اند نباید از تاج های شلوغ استفاده کنند چرا که جلوه زیبایی نخواهد داشت.

عروس خانم هایی که تور عروسیشان از جنس دانته بوده و یا طرح شلوغی دارد انتخاب تاج ساده و ظریف مناسبتر است، حتی میتوانند بدون استفاده از تاج، تور را لابه لای مو هایشان جمع کنند.

بین تاج گل و سرویس جواهرات نیز باید هماهنگی وجود داشته باشد، به این ترتیب که خانم هایی که سرویس طلای آن ها زرد است بهتر است از تاج زرد رنگ استفاده کنند همچنین سرویس طلای سفید با تاج نقره ای و سرویسی که مروارید دارد با تاج مروارید زیبا و هماهنگ می شود.

تاج عروسی

خانم های که به جای تاج مایل هستند که از گل استفاده کنند، بهتر است از گل مصنوعی استفاده کنند زیرا گل طبیعی به علت حرارت موی سر زود پلاسیده شده و به مرور زمان کیفیت خود را از دست میدهد و ماندگاری ندارند.

تاج عروس

تشریفات عروسی و خدمات مجالس، مراسم عروسی شما را برای انتخاب آرایشگاه مناسب راهنمایی می کنند و با انتخاب آرایشگاه دلخواه و سایر موارد مهم مراسم خود را به بهترین شکل برگزار کنید.

0
برچسب‌ها:, , , , , , , , ,

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.